Sis Yeni Klibi HIC i Yayınladı

Müzik kariyerinde 9. yılını geride bırakmaya hazırlanan ve 4 yıl önce “Karanlığın Fısıltıları” adlı ilk albümlerini yayınlayan doom metal grubu Sis, yeni klibi “Hiç” ile dünyaya sesleniyor.

Grubun, albümdeki en ilgi gören şarkılarından biri olan “Hiç”in söz, müzik ve düzenlemesi Sis imzası taşıyor.

Sis “Hiç”in hikayesini “Dünyada salgın yüzünden birçok insan hayatını kaydediyor. Uzun süredir yaşanılan birçok haksızlıktan dolayı yasta olan dünyaya bir ton haksızlık yetmezmiş gibi bir de savaşlar eklenmeye başladı. Kurulduğumuz günden beri savaş karşıtı bir grup olduğumuz ortada. Bunu defalarca şarkılarımızda dile getirdik ve yine getiriyoruz. Çölleşen ruhların kendi çıkarları uğruna masum insanları bombalarla buluşturmasına sonuna kadar karşıyız. Ölüm çığlıklarını duyuyoruz ve bunu asla kabul etmiyoruz. İşte o yüzden bir “Hiç” olan bu dünyaya yeni klibimiz ile sesleniyoruz.” şeklinde anlatıyor.

“Karanlığın Fısıltıları” albümünün üçüncü video klibi olma özelliği de taşıyan “Hiç”in kurgusunu Emrullah Tamer Uz (Uz Multimedya) üstlendi.

Pandemi nedeniyle iki yıl aradan sonra iki önemli konserle yeniden sahnelere dönen Sis, yakın zamanda konserlerine devam etmeyi ve yeni şarkılar üzerinde çalışmayı planlıyor.

———————————————————————————————————

Klip linki: https://youtu.be/ZEbNigxcW2o

Sis Sosyal Medya Adresleri:

Facebook: https://www.facebook.com/sismetalband

Twitter: https://twitter.com/SisMetalBand

Instagram: https://www.instagram.com/sis_metal_band

Email adresiniz paylaşılmayacak