“Ad Astra France” ve “Ad Astra Nederland” Ağları Kuruldu

9 Temmuz 2023’te Brugge’de, Cactus Festival”da “Ad Astra France” ve “Ad Astra Nederland (Holland)” komünitelerinin kurulduğunu ve Ad Astra ekosistemine entegre olduklarını açıklamaktan mutluluk duyuyoruz. Süreç, Ad Astra & Neo-Beat ağının resmi Instagram ağı üzerinden aşağıdaki duyuru aracılığıyla aktarıldı:

The Ad Astra France and Ad Astra Nederland networks were established. We will share detailed information on AdAstra International Roadmap.

Ad Astra Foundation (www.instagram.com/adastraanet/)

Süreçle ilgili gelişmeleri (fazlasıyla) detaylı olarak 5 Kasım 2023’te AdAstraa.Net’ten açıklayacağımız AdAstra International Roadmap’le duyuracağız… Roadmap, bugüne dek gerçekleştirdiklerimizi, hedeflerimizi ve “AdAstra International” projesinin tahmini tamamlanma tarihini içerecek…

Roadmap tamamlanana dek kaynaklarımızın %90’ını International Roadmap’e, %10’unu ise sosyal medyaya ayıracağız. Bu nedenle Instagram’da sınırlı düzeyde, Twitter’da ise çok daha sınırlı düzeyde etkin olurken; Facebook, Threads gibi platformlarda olmayacağız. Bu felsefenin kendi kendisini oluşturması için Foundation’ın paylaşımları yerine hashtagler üzerinden takipçilerimizin içeriklerine ağırlıklı olarak yer vereceğiz. Roadmap’in tamamlanmasıyla takipçilerimiz de dahil olmak üzere bütün AdAstra ekosistemine açık olacak oylamayla hangi sosyal medya ağlarıyla devam edeceğimize birlikte karar vereceğiz. Muhtemelen şu an etkin olduğumuz ağlarla değil, büyük oranda uluslararası düzeydeki yeni ağlar üzerinden devam edeceğiz.

Bütün farklılıklarımızı bir yana bırakarak müzik, sinema, edebiyat ve her şeyden öte Zen felsefesine yoğunlaşarak üretimlerimize devam edeceğiz. Show must go on!

Per aspera ad astra!

Par des sentiers ardus jusqu’aux étoiles!

Via moeilijkheden naar de sterren!

Ad Astra Foundation

Email adresiniz paylaşılmayacak