AdaNews Yayında

Ad Astra Foundation olarak, AdAstra çevresinin uluslararası okurları için AdAstraa.Net’te içerik zenginleştirme yönünde çalışmalarımız devam ediyor. Geçtiğimiz ay AdAstraa.Net AdaMap güncellemesini almıştı. BETA aşamasında olan uygulamaya ilk girişler gerçekleştirildi. İlerleyen haftalarda AdaMap yol rehberlerini ve yer tavsiyelerini de kapsayacak bir formatta daha zengin bir içerikle karşınızda olacak. Uygulama, bütün AdAstraa.Net takipçilerinin katılımına açık ve interaktif girişler devam ediyor:

Bugünden itibaren, uluslararası takipçilerin web sitesindeki İngilizce içeriğin artırılması yönündeki taleplerini göz önünde bulundurarak AdAstra News‘ü etkinleştiriyoruz:

AdAstra News: https://www.adastraa.net/adanews/

AdAstraa.Net okurlarının en çok ilgilendiği keywordler göz önünde bulundurularak oluşturulan bu RSS Feed uygulamasına içeriklerin özetini yansıtan aşağıdaki arayüz üzerinden ya da doğrudan ilgili kaynağın sayfasından ulaşabilirsiniz. Amacımız, okuyucular için özelleştirilmiş bu interaktif arayüz üzerinden pratik biçimde gündem akışının takibini sağlamak:

İçerikler RSS üzerinden 7/24 otomatik olarak güncellenmektedir. Özelleştirilmiş bir algoritma üzerinden oluşturulan interaktif arayüzün yararlandığı ana kaynaklar üzerinde okuyucuların eğilimlerine göre güncellemeler olacaktır. The New York Times, Buzzfeed, CBS, Gamesradar, NASA, Reddit/Politics, Variety, Yahoo Sports ve Wired kaynaklarından içeriklere aşağıdaki bağlantılar aracılığıyla ya da üst menüde yer alan News kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Ad Astra Foundation

19.10.2022

CBS

Email adresiniz paylaşılmayacak