Ferit Tunçer ilk solo albümünü yayımladı: “Başka Zamanlara Serbest Düşüş”

Ferit Tunçer 9 şarkıdan oluşan “Başka Zamanlara Serbest Düşüş” adlı albümünü bağımsız olarak yayımladı.

Türkçe Rock müziğinin üretken isimlerinden Ferit Tunçer için “Başka Zamanlara Serbest Düşüş” solo kariyerinin ilk, müzik kariyerinin ise yedinci stüdyo albümü oldu. Albüm, aşkın ve hayatın hallerini anlatan sözleri, şiirsel müzikal bir zenginliğe sahip farklı soundu ile dinleyiciyi zamansız duygularından yakalıyor. Unutulmayacak hisleri dinleyici ile paylaşan ve onların sesi olan 9 şarkıdan oluşan albümden 4 şarkı geçtiğimiz aylarda tekli olarak yayımlandı. Albüm çıkışıyla “Meğer Ne Kadar Çok Sevmişim” şarkısının klibi de paylaşıldı.

Prodüktörlüğünü yaptığı albümün mix ve masteringini de yapan Ferit Tunçer, yine şarkıcı kimliğinin yanında şarkı yazarı ve müzisyen kimliğini de dinleyiciye sunuyor. Albümde Korhan Aköz ve Özden Tunçer de şarkı sözü yazarı olarak yer alıyor.

Sanatçı hakkında:

Ferit Tunçer İstanbul doğumlu şarkıcı, şarkı yazarı, prodüktör ve müzisyendir. Türkçe rock – metal dinleyicileri Athena, İllegal Süttozu ve nreAson gruplarından, Türkçe Pop ve Alternatif Pop Müzik dinleyicileri ise 90’ların unutulmazlarından AF grubunun solisti olarak tanımaktadır. Geçtiğimiz yıllarda solo projelerine ağırlık vermiş olan sanatçının 6 stüdyo albümü ve 7 teklisi yayımlanmıştır.

https://www.instagram.com/ferittuncer

The following two tabs change content below.

Email adresiniz paylaşılmayacak