Uniting the Stars & the Earth in Dance: Ad Astra Meets The Liberators! 

Ad Astra is thrilled to announce a stellar project with The Liberators, the global organizers of spontaneous anti-racist dance events that harmonize peace, love, and unity.

Ad Astra will support The Liberators’ annual dance event. But the symphony doesn’t end there! Ad Astra will also amplify The Liberators’ spontaneous events, heralding their message of unity, freedom, and humanity.

On November 5, 2023, Ad Astra is set to unveil its International Roadmap. We will continue to make regular announcements.

Inspired by our “Ad Astra Manifesto: The Neo-Beat Odyssey,” this Roadmap stands as a testament to our commitment to bridging cultures.

Let’s “shine on” in unity, making the universe our shared dance floor.

Ad Astra Community

🪐Ad Astra 🤝 The Liberators

Geçen ay, Ad Astra International Roadmap lansmanı kapsamında paylaşmayı düşündüğümüz duyurulardan birisinin tarihini öne alarak AdAstraa.Net’e 12 dil için dil desteği eklendiğini duyurmuştuk.

Bugün yine 5 Kasım’da paylaşmayı düşündüğümüz, yukarıda detaylı açıklaması yer alan ikinci bir duyuruyu yaklaşık bir ay öncesinden sizinle paylaşmak istiyoruz.

Spontane olarak dünyanın çok farklı noktalarında barış temalı dans etkinlikleri düzenleyen The Liberators, bugüne dek çok farklı ülkelerden insanları müzik çevresinde bir araya getirdi. Bu komünite tarafından her yıl düzenlenen, geçen yıl 53 ülkeden 130 şehrin katılımda bulunduğu “World Dance Day”i Ad Astra ekosistemi olarak bütün bileşenlerimizle (🇹🇷🇳🇱🇫🇷) destekleme kararı almış bulunuyoruz.

Barış ve dayanışma mesajı verilen ve farklı kültürleri bir araya getiren organizasyonun daha fazla kişiye ulaşabilmesi için AdAstraa.Net ve sosyal medya ağlarımız aracılığıyla The Liberators tarafından gerçekleştirilecek ilham verici etkinlikleri belirli aralıkla paylaşacağız. Bu etkinliklere katılanlar ilerleyen aylarda AdAstraa.Net’te deneyimlerini aktaracaklar…

The Wall’dan aldığımız ilhamla, kalıcı ve sınırları aşan bir mesaj vereceğiz:

Birlikte ayaktayız, düşeriz bölününce!

Ad Astra Community

Email adresiniz paylaşılmayacak